• szkoła muzyczna we wrześni
  • szkoła muzyczna we wrześni
szkoła allegro września

Aktualności

Sukcesy uczniów NSM I st „ Allegro” na innych  konkursach:

Sukcesy uczniów NSM I st „ Allegro” na innych konkursach:

data dodania: środa 21 czerwca 2017
W X Międzyszkolnym Konkursie Pianistycznym 26 i 27 kwietnia br. organizowanym przez Państwową Szkołę Muzyczną I stopnia w Kościanie Adam Szambelańczyk wywalczył III miejsce a Maria Wróblewska wyróżnienie. W konkursie brało udział 70 pianistów z całej Wielkopolski.

Olaf Łuczak  uczący się w klasie gitary elektrycznej otrzymał wyróżnienie na IV Ogólnopolskim Bałtyckim Festiwalu Gitary Elektrycznej „ Moje Solo” w kategorii do lat 12, który rozgrywał się w dniach 1 – 3 maja br w Mielnie. Olafa przygotował p. Maciej Gieczys.
Szkoła muzyczna ALLEGRO - dane adresowe Szkoła muzyczna ALLEGRO
Liliana Kucza
ul. Rynek 6/6
                62-300 Września
Szkoła muzyczna ALLEGRO - dane kontaktowe Informacje telefoniczne
tel. kom. +48 609 370 532
e-mail: szkola@szkolamuzycznaallegro.pl
Szkoła muzyczna ALLEGRO - godziny otwarcia Sekretariat szkoły czynny
jest od poniedziałku do piątku
w godzinach od 15.00 do 19.00
szkoła allegro września

© Copyright 2016 www.szkolamuzycznaallegro.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl