• szkoła muzyczna we wrześni
 • szkoła muzyczna we wrześni
szkoła allegro września

Pedagodzy

Liliana Kucza

Absolwentka Akademii Muzycznej w Poznaniu na wydziale Edukacji i Dyrygentury Chóralnej, Podyplomowych Studiów na wydziale Emisji Głosu w Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, Podyplomowych Studiów Pedagogiki sztuki i wiedzy o kulturze w Gnieźnieńskiej Wyższej Szkole Humanistyczno-Menadżerskiej „Milenium”. Założycielka, dyrektor i nauczyciel w klasie instrumentów klawiszowych Szkoły Muzycznej I st Allegro we Wrześni.

 

Maciej Gieczys

Ukończył Szkołę Muzyczną II stopnia w Szczecinku w klasie gitary klasycznej. Absolwent Akademii Muzycznej w Poznaniu na wydziale Teorii i Kompozycji. Nauczyciel w klasie gitary klasycznej, akustycznej, elektrycznej i basowej oraz przedmiotu kształcenie słuchu. 

Natalia Czubaj

Absolwentka Szkoły Talentów w OSM II st w Poznaniu oraz Akademii Muzycznej w Katowicach wydziału Instrumentalnego w klasie gitary klasycznej. Nauczyciel w klasie gitary klasycznej.
 

Kinga Burchard

Absolwentka Szkoły Muzycznej II st w Kaliszu w klasie fortepianu oraz Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi na kierunku Kompozycja i Teoria Muzyki w specjalności rytmika. Ukończyła studia podyplomowe na Collegium Da Vinici o specjalności Instruktor Teatralny. Pracuje z dziećmi w przedszkolach prowadząc zajęcia rytmiczne oraz taneczne. W Szkole Muzycznej Allegro jest nauczycielką rytmiki oraz kształcenia słuchu.


 

Izabela Zalewska

nauczyciel śpiewu solowego i zespołowego. Absolwentka Akademii Muzycznej w Bydgoszczy i Poznaniu.
 Jakub Pietrzak

Absolwent Poznańskiej Szkoły Talentów w OSM II st w Poznaniu oraz Akademii Muzycznej w Poznaniu na wydziale Instrumentalnym w klasie fortepianu p. dr Macieja Pabicha. Czynnie koncertujący pianista i pedagog .


 

Kamil Kizel

nauczyciel perkusji. Student Akademii Muzycznej w Poznaniu w klasie perkusji. Laureat ogólnopolskich przesłuchań CEA w klasie perkusji.   

  Karolina Ossowska – Gburek

  nauczyciel w klasie skrzypiec. Absolwentka Akademii Muzycznej w Poznaniu. Koncertuje jako solistka, kameralistka oraz skrzypaczka w orkiestrach symfonicznych. Obecnie związana jest pracą pedagogiczną z Republiką Rytmu w Poznaniu oraz naszą szkołą muzyczną.

   1.  

    Szkoła muzyczna ALLEGRO - dane adresowe Szkoła muzyczna ALLEGRO
    Liliana Kucza
    ul. Rynek 6/6
                    62-300 Września
    Szkoła muzyczna ALLEGRO - dane kontaktowe Informacje telefoniczne
    tel. kom. +48 609 370 532
    e-mail: szkola@szkolamuzycznaallegro.pl
    Szkoła muzyczna ALLEGRO - godziny otwarcia Sekretariat szkoły czynny
    jest od poniedziałku do piątku
    w godzinach od 15.00 do 19.00
    szkoła allegro września

    © Copyright 2016 www.szkolamuzycznaallegro.pl All Rights Reserved
    Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl